Karrier

Cégünk a következő munkalehetőségeket kínálja

1. Fröccsöntő szerszámkarbantartó

FŐBB FELADATOK:
Fröccsöntő szerszámok kezelése, karbantartása;
Szerszámok szét-és összeszerelése;
Alkatrészek cseréje; Hibafeltárás
Javítási javaslattétel Termelés támogatása
AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
Hasonló területen szerzett tapasztalat, Fémipari végzettség
Műszaki affinitás, Alapvető számítógépes ismeretek, Mérőeszköz ismeretek
ELŐNYT JELENT:
Szerszámkészítői szakmunkás bizonyítvány;
Fröccsöntő szerszám/gép ismeretek
Szerszámkészítésben és/vagy szerszámkarbantartásban eltöltött szakmai tapasztalat;
A hagyományos forgácsoló gépek alapvető ismerete és használatukban szerzett jártasság

Fényképes önéletrajzokat email-en kérjük elküldeni.a rako.ecomim@gmail.com címre.

2.  KARBANTARTÓ

    Feladatok:
     - Termelő gépek és eszközök karbantartása, javítása.
     - Megelőző karbantartások elvégzése.
    - -A termelőüzem kiszolgáló gépéinek megismerése és karbantartási feladatok ellátása.
     - Elvégzett munkák regisztrálása az adatbázisban.
     - A munkát két műszakos munkarendben kell végezni.

    Elönyt jelent:
    - műszaki beállítottság,
    - műszaki rajz olvasása megértése
    - szerelési tapasztalat
    - fröccsöntésben szerzett tapasztalat
    - esztergálás, hegesztés, köszörülés-ben való jártasság

    Amit kínálunk: Változatos munka, versenyképes fizetés, bejárási támogatás, cafeteria